Wycena
API SHIPPING MANAGER

ZARZĄDZAJ KOSZTAMI DOSTAW
WSZĘDZIE TAM GDZIE SĄ TWOI
KLIENCI
5gr

ZA PACZKĘ

Bez względu czy wysyłasz przesyłki do kontrahentów w Polsce czy w Europie, API Shipping Manager udostępni Ci możliwość weryfikacji realnych kosztów przesyłek w oparciu o metodę zwracania kosztów, które w prosty sposób zintegrujesz ze swoimi wewnętrznymi systemami ERP lub WMS w ramach dowolnej konfiguracji.

Nasze rozwiązanie jest idealne aby automatyzować wybór przewoźnika ze względu na koszt dostawy wynikający z rodzaju przesyłki (adres Odbiorcy, wagę lub wymiary towaru). Już na etapie tworzenia przesyłki porównasz koszty dwóch przewoźników.

Metodę będziesz mógł również wykorzystać w ramach porównania kosztów pomiędzy przewoźnikami w ramach raportów okresowych, które pozwolą Ci optymalizować koszty dostaw.

W JEDNEJ CENIE OTRZYMASZ RÓWNIEŻ:

ETYKIETY

Aktualizacje przesyłek w czasie rzeczywistym dla Ciebie i Twoich klientów dzięki niestandardowym kodom śledzącym i powiadomieniom wysyłanych przez SMS i Email

USŁUGI I CZASY
DORĘCZEŃ

Dostęp do aktualnych czasów doręczeń, które pozwolą Ci na informowanie o możliwych sposobach i czasie doręczenia klientów sklepu. Dzięki tej funkcjonalności zwiększysz konwersję w swoim sklepie.

USŁUGI I CZASY
DORĘCZEŃ

Dostęp do aktualnych czasów doręczeń, które pozwolą Ci na informowanie o możliwych sposobach i czasie doręczenia klientów sklepu. Dzięki tej funkcjonalności zwiększysz konwersję w swoim sklepie.

WYCENA
I KOSZTY

Wyceniaj usługi i weryfikuj koszty aby dostawa towaru kosztowała jak najmniej. Dzięki metodom wyceny będziesz mógł kontrolować koszty w szczegółowych raportach dostarczanych przez nasze API.

DOKUMENTY
CELNE

Wysyłasz przesyłki poza Europejski Obszar Ekonomiczny? W naszym API razem z etykietą przewozową pobierzesz również dokumenty celne, które będą towarzyszyć Twojej przesyłce do Odbiorcy.

SPRÓBUJ I BEZPŁATNIE SKORZYSTAJ Z GOTOWYCH KODÓW I ŚRODOWISKA TESTOWEGO

api-shipping-manager-podsumowanie

API SHIPPING MANAGER

STWORZONE DLA DEVELOPERÓW PRZEZ DEVELOPERÓW

Stworzyliśmy API Shipping Manager, ponieważ mieliśmy ten sam ból głowy, który masz Ty. Integracja bezpośrednio z przestarzałymi interfejsami API przewoźników wymaga dużo czasu i jest kosztowna w stworzeniu i utrzymaniu. Do tego, gdy jeszcze planujesz rozwijać swoją sprzedaż w internecie, dostarczenie wiarygodnych danych klientom sklepu jest prawdziwym wyzwaniem dla każdego developera.

GOTOWE KODY, SZYBKA INTEGRACJA

Oferujemy nowoczesne i elastyczne API SOAP i REST, które udostępni Ci wszystkie funkcjonalności oferowane przez przewoźników w jednym miejscu i bez żadnych kłopotów. Wzięliśmy na siebie koszty wdrożenia oraz utrzymania integracji, abyś mógł skupić się na innych, ważniejszych częściach firmy, integrując się raz oraz bez żadnych kosztów.

DOSTĘPNE BIBLIOTEKI

Zacznijmy razem, tu i teraz

Otwórz konto i zacznij korzystać z API Shipping Manager! Setki developerów już korzystają!

PYTANIA? NASZ PRZEDSTAWICIEL ZNA ODPOWIEDŹ
ZADZWOŃ +48 222 952 300