Tracking
API SHIPPING MANAGER

MONITORUJ WSZYSTKIE PRZESYŁKI
I NOTYFIKUJ ICH STATUS DORĘCZENIA
KLIENTOM SWOJEGO E-SKLEPU
W WIADOMOŚCIACH EMAIL LUB SMS
5gr

ZA PACZKĘ

Bez względu z iloma przewoźnikami w Polsce lub na świecie współpracujesz, możesz polegać na metodzie śledzenia przesyłek dostępnych w API Shipping Manager, które w czasie rzeczywistym Tobie i klientom Twojego e-sklepu dostarczą aktualizacje o każdej zmianie statusu przesyłki. Nasze serwery co minutę odpytują wszystkie systemy firm kurierskich o każdą przesyłkę, która nie ma zakończonego statusu logistycznego, dzięki czemu możesz być pewien, że gdy tylko ona nastąpi otrzymasz powiadomienie zostanie wysłane.

Funkcja monitoring przesyłek w API Shipping Managera jest idealnym narzędziem do:

  • Informowania swoich klientów w koncie klienta e-sklepu o nazwie przewoźnika, który doręczy przesyłkę, numerze przesyłki z linkiem do śledzenia lub rejestracji żądania wysyłania notyfikacji przy każdej zmianie statusu
  • Wysyłaniu automatycznych i w pełni dostosowanych graficznie do Twoich oczekiwań powiadomień email lub SMS
  • Monitorowaniu we własnych systemach przesyłek wymagających szczególnej uwagi, które otrzymały status AWIZO, dzięki czemu będziesz mógł skontaktować się z odbiorcą w celu ustalenia szczegółowego terminu doręczenia

Skorzystaj z doświadczenia największych sklepów internetowych i wysyłaj swoim klientom notyfikacje Twojej firmy, a dzięki przygotowanym przez nas algorytmom określenia terminu dostawy towaru dostarczanym w metodach trackingu API Shipping Managera, zwiększysz ich satysfakcję i poprawisz skuteczność doręczeń przesyłek.

W JEDNEJ CENIE OTRZYMASZ RÓWNIEŻ:

ETYKIETY

Aktualizacje przesyłek w czasie rzeczywistym dla Ciebie i Twoich klientów dzięki niestandardowym kodom śledzącym i powiadomieniom wysyłanych przez SMS i Email

USŁUGI I CZASY
DORĘCZEŃ

Dostęp do aktualnych czasów doręczeń, które pozwolą Ci na informowanie o możliwych sposobach i czasie doręczenia klientów sklepu. Dzięki tej funkcjonalności zwiększysz konwersję w swoim sklepie.

WERYFIKACJA
ADRESU

Metody umożliwią prostą walidację adresu wprowadzonego przez klienta względem danych jakie posiadają współpracujący z Tobą przewoźnicy. Dzięki tej funkcji ograniczysz ilość zwrotów, ze względu na błędny adres.

WYCENA
I KOSZTY

Wyceniaj usługi i weryfikuj koszty aby dostawa towaru kosztowała jak najmniej. Dzięki metodom wyceny będziesz mógł kontrolować koszty w szczegółowych raportach dostarczanych przez nasze API.

DOKUMENTY
CELNE

Wysyłasz przesyłki poza Europejski Obszar Ekonomiczny? W naszym API razem z etykietą przewozową pobierzesz również dokumenty celne, które będą towarzyszyć Twojej przesyłce do Odbiorcy.

SPRÓBUJ I BEZPŁATNIE SKORZYSTAJ Z GOTOWYCH KODÓW I ŚRODOWISKA TESTOWEGO

api-shipping-manager-podsumowanie

API SHIPPING MANAGER

STWORZONE DLA DEVELOPERÓW PRZEZ DEVELOPERÓW

Stworzyliśmy API Shipping Manager, ponieważ mieliśmy ten sam ból głowy, który masz Ty. Integracja bezpośrednio z przestarzałymi interfejsami API przewoźników wymaga dużo czasu i jest kosztowna w stworzeniu i utrzymaniu. Do tego, gdy jeszcze planujesz rozwijać swoją sprzedaż w internecie, dostarczenie wiarygodnych danych klientom sklepu jest prawdziwym wyzwaniem dla każdego developera.

GOTOWE KODY, SZYBKA INTEGRACJA

Oferujemy nowoczesne i elastyczne API SOAP i REST, które udostępni Ci wszystkie funkcjonalności oferowane przez przewoźników w jednym miejscu i bez żadnych kłopotów. Wzięliśmy na siebie koszty wdrożenia oraz utrzymania integracji, abyś mógł skupić się na innych, ważniejszych częściach firmy, integrując się raz oraz bez żadnych kosztów.

DOSTĘPNE BIBLIOTEKI

Zacznijmy razem, tu i teraz

Otwórz konto i zacznij korzystać z API Shipping Manager! Setki developerów już korzystają!

PYTANIA? NASZ PRZEDSTAWICIEL ZNA ODPOWIEDŹ
ZADZWOŃ +48 222 952 300