SHIPPING MANAGER
WSZECHSTRONNY SYSTEM ZORIENTOWANY
NA POTRZEBY NOWOCZESNEJ LOGISTYKI

Zobacz prezentację Pobierz wersję próbną

Producenci, dystrybutorzy i tradycyjni sprzedawcy, wszyscy użytkownicy usług kurierskich, rozumieją jak ważna dzisiaj jest integracja z przewoźnikami doręczającymi zamówione towary do ich kontrahentów. Integracja usprawnia proces wysyłki zamówienia, z powodzeniem umożliwia ich śledzenie a w konsekwencji zapewnia optymalizację łańcucha dostaw. Shipping Manager skutecznie wspiera cały proces logistyczny, pracując zgodnie z wymogami przewoźników nie tylko pozwala na szybsze przygotowanie dokumentów przewozowych oraz minimalizację błędów związanych z obsługą przesyłek ale także przyczynia się do powstania oszczędności w dystrybucji towarów.

System Shipping Manager ukierunkowany jest na optymalizację procesów w łańcuchu dostaw oraz upowszechnienia elektronicznej wymiany danych pomiedzy Nadawcą, Przewoźnikiem a Odbiorcą przesyłki. Nasze rozwiązanie zapewnia możliwość wdrożenia prawdziwej logistyki wielokanałowej oraz optymalizację dostaw ze względu na oczekiwany przez kontrahenta sposób dostawy (poczta, paczkomat, kurier, spedytor) a z drugiej strony przy uwzglednieniu efektywności kosztowej lub skuteczności doręczenia, oczekiwanej przez Nadawców. Nasze rozwiązanie dedykowane jest wszystkim Nadawcom biznesowym, niezależnie od tego, czy wysyłają 10 paczek tygodniowo lub 1000 paczek dziennie, zapewniając optymalizację na końcowym etapie przygotowania towaru do wysyłki.

zobacz-krotka-prezentacje-co-shipping-manager-moze

Zobacz krótką prezentację co Shipping Manager może dla ciebie zrobić

Shipping Manager
Kompletne rozwiązanie do zarządzania logistyką

Shipping Manager jest systemem umożliwiający zarządzanie wysyłką towarów przy wykorzystaniu wielu przewoźników. Został zaprojektowany w celu zaspokojenia wszystkich potrzeb producentów, dystrybutorów i e-sklepów poszukujących zaawansowanych narzędzi wykraczających poza standardy oferowane bezpłatnie przez przewoźników czy firmy kurierskie. To realne narzędzie do zarządzania procesem dystrybucji, które pomoże Ci w wyborze właściwego przewoźnika pod kątem rodzaju przesyłek, skuteczności, czasu doręczeń lub kosztów doręczeń, jednocześnie ograniczając czas i zasoby potrzebne do sprawnej organizacji procesu wysyłki towarów.

Wszystkie dane w jednym miejscu

Shipping Manager oparty na technologii .Net Framework, dostępny w wersji jedno lub wielostanowiskowej z własną bazą danych MS SQL Express, przez co jest w pełni niezależny od systemów przewoźników. W pełni skalowalny do potrzeb Użytkownika oraz ilości nadawanych przesyłek. Wykorzystujący wywołanie zdalne. Współpracuje z urządzeniami zewnętrznymi (wagi, skanery, drukarki termiczne).

Shipping Manager działa w wersji „stand alone”, co oznacza, że program oraz baza danych jest tworzona w Twoim środowisku IT. Dla Ciebie oznacza to, że nie będziesz uzależniony od systemów przewoźników i szybkości działania ich systemów
informatycznych.

Obsługuje każdy rodzaj przesyłek i usług

W naszym słowniku nie istnieje słowo przesyłki nieobsługiwane. O ile tylko Twój przewoźnik świadczy taką usługę możesz być pewny, że znajdziesz ją w naszym systemie. Shipping Manager umożliwi Ci nadawanie każdego rodzaju przesyłek: listy, paczki, palety, w opcji nadania, w każdym z serwisów krajowym, międzynarodowym wraz z możliwością podania kontraktowej ceny usługi, w ramach aktualnie zintegrowanych ponad 20 przewoźników na polskim rynku.

Opcja doręczenia i nadania własnego  przesyłki w placówce oraz doręczenia jej w systemie D2D, D2SP, D2PM. Umożliwia tworzenie przesyłek zwrotnych (w ramach logistyki zwrotnej) przy wykorzystaniu różnorodnych modeli nadania.

Pełna automatyzacja procesu

Na specjalne Twoje życzenie możemy dostosować opcje drukowania etykiet do Twoich oczekiwań lub własnych standardów obsługi Twoich klientów. Opcja dodawania i wydruku dokumentów dodatkowych (nota dostawy, faktura, rachunek) lub listu przewozowego zwrotnego. Dostęp do pełnego monitoringu aktualnego statusu przesyłki wraz z możliwością automatycznego eksportowania danych do pliku w formacie CSV lub XLS.

Możesz automatycznie pobierać standardowe raporty lub na specjalne Twoje życzenie możemy przygotować dla Ciebie indywidualne zestawienia wraz z określeniem adresatów raportów i automatycznym wysyłaniem ich.

Obsługuje każdy rodzaj przesyłek i usług

Integracja z 6 programami magazynowo – sprzedażowymi ERP, ponad 25 platformami sklepów internetowych oraz marketplaces jak Allegro, Amazon, Ebay, eMag lub Empik, w ramach których automatycznie pobierzesz wszystkie zamówienia ze wszystkich źródeł i zewnętrznych baz danych. Na Twoje życzenie zintegrujemy każdą bazę danych, bez względu czy jest to platforma sklepu internetowego, czy też lokalna baza danych z programem magazynowo – sprzedażowym.

Wszystko pod kontrolą

Shipping Manager umożliwia pełne zarządzanie ustawieniami programu, bazy danych jako również ustawieniami samych użytkoników z niego korzystających, w tym: zarządzanie uprawnieniami i ustawieniami wysyłki Użytkowników, dostępem do bazy danych, zarządzaniem integracjami z zewnętrznymi bazami danych, standardem wydruku dokumentów, danymi kont bankowych do zwrotu pobrań oraz systemem komunikacji z odbiorcami przesyłek.

pobierz-shippingmanager

Zacznijmy razem, tu i teraz

Najlepszym sposobem, aby sprawdzić, czy Shipping Manager jest najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie, jest pobranie bezpłatnej wersji próbnej. Jeśli masz pytania na temat programu, jego wdrożenia, integracji z systemami sprzedażowo-magazynowymi lub jakiekolwiek innej kwestii, prosimy zadzwoń lub napisz. Nasi wysoko wykwalifikowani przedstawiciele są gotowi z odpowiedzią na każde Twoje pytanie.

PYTANIA? NASZ PRZEDSTAWICIEL ZNA ODPOWIEDŹ
ZADZWOŃ +48 222 952 300

Przetestuj
30 dni gratis
shipping-manager-pracuje-juz-dla-ponad-onezerozerozero

SHIPPING MANAGER PRACUJE JUŻ DLA PONAD 1000+ FIRM W POLSCE! SPRAWDŹ I TY!

Pobierz program