Swobodę działania

Dostęp do 14 przewoźników w Polsce w jednym miejscu. Od tej pory decyzja o zmianie firmy kurierskiej będzie sprowadzała się tylko do wyboru w ramach oferowanych cen i jakości bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów integracji z nowym lub dodatkowym przewoźnikiem. Możliwość importu danych z platform aukcyjnych, sklepowych oraz systemów magazynowych, za pośrednictwem których prowadzisz sprzedaż.

Czas

Nawet 30 etykiet na minutę na każdym stanowisku. Przygotowanie dokumentacji przewozowej będzie tak szybkie jak ich wydruk, co Twoi pracownicy przywitają z entuzjazmem a dzięki automatycznym regułom naszego systemu nie będziesz tracił czasu na ciągłe ustawianie tych samych parametrów.

Oszczędności

Na obniżenie kosztów dostawy mają wpływ nie tylko ceny przesyłek oferowane przez przewoźników. Oprócz Informacji o kosztach przesyłek, nasz system może automatycznie wspomagać lub podejmować decyzje, z których przewoźników korzystać aby oszczędzić lub podnieść skuteczność doręczenia. W każdym przypadku to znaczące obniżenie koszty w Twojej firmie lub poniesienie satys.

Lepszą obsługę klienta

System powiadomień email i SMS podniesie skuteczność doręczenia oraz poprawi wizerunek Twojej firmy. Nie jesteś skazany na enigmatyczne powiadomienia przewoźników a z Shipping Manager stworzysz własne, które wyróżnią Cię w oczach klienta i wygenerują dodatkową sprzedaż.