EnergySun

POLECAMY SYSTEM SHIPPING MANAGER

Oprogramowanie Shipping Manager 1.0 dostarczane przez BMCG Software jest systemem, z którego korzystamy w końcowym procesie obsługi zamówień w magazynie.

Będąc dostawcą systemów fotowoltaicznych i kolektorów ciepła w obsłudze dostaw produktów i części zamiennych do naszych kontrahentów potrzebujemy współpracować z wieloma, często specjalistycznymi przewoźnikami w Polsce i zagranicą. Shipping Manager nie tylko umożliwił nam korzystanie z wielu przewoźników w jednym miejscu ale przede wszystkim pomógł przyśpieszyć procesy obsługi magazynowej oraz ograniczyć czas i zasoby związane ekspedycją towaru.

Należy podkreślić, iż w ramach współpracy BMCG dostarczyło nam nie tylko kompletne narzędzie ale również wdrożenie naszych indywidualnych zmian w programie zgodnie z naszymi indywidualnymi wymaganiami.

Shipping Manager to proste w obsłudze narzędzie umożliwiające pracownikom magazynu pełne zarządzanie procesem obsługi wysyłki dostaw. To również niezawodne narzędzie dostarczające nam szczegółowych informacji o kosztach i jakości przewoźników z którymi korzystamy, wspierające decyzje w zakresie optymalizacji kosztów logistyki.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z systemu Shipping Manager oraz współpracy z BMCG Software w zakresie współpracy przy wdrożeniu.

EnergySun  korzysta z wersji Professional Shipping Manager 1.0.

EnerySun jest dostawcą technologii i rozwiązań w branży energii odnawialnych i solarnych. Ciągły rozwój oferty i technologii solarnych, pozwoliły dobrze zrozumieć potrzeby klientów i na tej podstawie opracowaćwysokiej jakości, konkurencyjne rozwiązania dla rozwijającej się obecnie w Polsce branży fotowoltaicznej.Oferowane systemy produkcji energii elektrycznej ze słońca bazują na naszych doświadczeniach w branży energii odnawialnych i solarnych dla gospodarstw domowych oraz firm.

Firma korzysta z 6 przewoźników kurierskich i drobnicowych nadając ponad 500 przesyłek miesięcznie.

http://www.energysun.pl

shipping-manager-pracuje-juz-dla-ponad-onezerozerozero

SHIPPING MANAGER PRACUJE JUŻ DLA PONAD 1000+ FIRM W POLSCE! SPRAWDŹ I TY!

Pobierz program