CDP Sp. z o.o.

JESTEM ZADOWOLONY Z PROGARMU SHIPPING MANAGER.

Potwierdzam, iż od przeszło roku jesteśmy użytkownikiem programu Shipping Manager dostarczonego przez firmę BMCG Software. Magazyn naszej firmy korzysta z wersji wielostanowiskowej z centralną bazą danych i trzema stacjami roboczymi. Korzystamy aktualnie z trzech przewoźników, w tym DPD, UPS, InPost oraz InPost Paczkomaty jak również Poczty Polskiej. Widzimy znaczne podniesienie efektywności pracy osób odpowiedzialnych za wysyłkę towarów. Pracownicy magazynu korzystający z systemu są zadowoleni a firma BMCG Software cyklicznie w każdym tygodniu dokonuje poprawek, również w zakresie zgłaszanych przez nas uwag.

Mamy nadzieję na dalszy szybki rozwój systemu, w szczególności w zakresie nowych funkcjonalności automatyzujących pracę w programie, komunikacji z odbiorcami jak również w zakresie wyceny kosztów dostaw.

Korzysta z wersji Professional Shipping Manager 1.0 w wersji wielostanowiskowej

 

CDP jest jednym z największych dostawców odzieży dla pracowników w Polsce. Reprezentuje na polskim rynku dwie największe firmy dostarczające profesjonalną odzież na świecie markę Alexandra oraz Simon Jersey. Dziennie wysyła blisko 100 przesyłek dziennie.

CDP Sp. z o.o. korzysta z 3 przewoźników

http://www.sklep.thestar.pl

shipping-manager-pracuje-juz-dla-ponad-onezerozerozero

SHIPPING MANAGER PRACUJE JUŻ DLA PONAD 1000+ FIRM W POLSCE! SPRAWDŹ I TY!

Pobierz program