Etykiety
API SHIPPING MANAGER

KORZYSTAJ Z JEDNEJ METODY BY
POBRAĆ ETYKIETY 14 PRZEWOŹNIKÓW
W POLSCE I WYSYŁAJ W KILKA MINUT.
5gr

ZA PACZKĘ

API SHIPPING MANAGER to najbardziej elastyczne rozwiązanie umożliwiające tworzenie etykiet przewozowych we własnych systemach użytkowników na rynku. Nasz interfejs API SOAP i REST ułatwi Twoim programistom prawie natychmiastowe uruchomienie wysyłki dla każdego przewoźnika oferującego swoje usługi w Polsce. A kiedy przyjdzie Ci ochota zmienić przewoźnika, zajmie Ci to tylko tyle co dwa kliknięcia myszką. Nasze API Shipping Manager zaprojektowaliśmy pod kątem najwyższej elastyczności i wygody korzystania, tak aby każdy developer otrzymał rozwiązanie uwzględniające specyficzne wymagania systemowe z uwzględnieniem procesów obsługi towarów w każdej firmie.

API Shipping Manager ma pełny zestaw funkcji ułatwiających tworzenie etykiet przewozowych zarówno w procesie dostaw towarów do kontrahentów jak również obsługi przesyłek zwrotnych od konsumentów Dzięki metodzie tworzenia etykiet dostępnej w API Shipping Manager możesz:

  • Dynamicznie pobierać i prezentować dane o dostępnych przewoźnikach, usługach i czasach doręczeń ze względu na lokalizację odbiorcy(klienta) w Polsce i wkrótce również w całej Europie.
  • Tworzyć i drukować etykiety bez ograniczeń dla każdego wybranego przewoźnika z którym aktualnie współpracujesz.
  • Pobierać rzeczywiste koszty przesyłki, ze względu na jej rzeczywiste i zarejestrowane parametry.
  • Tworzyć dokumenty celne towarzyszące przesyłce międzynarodowej wysyłanej do i z poza obszaru EEU.
  • Wykorzystaj nasz interfejs API do drukowania etykiet dla zwracanych towarów przez kontrahentów Twojego e-sklepu, dodając tą funkcjonalność do konta klienta sklepu.
Zintegruj się z API Shipping Manager i uzyskaj dostęp do najbardziej kompletnego i łatwego w użyciu interfejsu API do wysyłek na rynku, a wszystko to za 5 groszy za etykietę.

Zapoznaj się z naszą publiczną dokumentacją i zacznij implementację z jedną z naszych bibliotek PHP, Java lub C-SHARP. Unikaj całodniowych integracji i rozpocznij wysyłkę w ciągu kilku minut dzięki API Shipping Manager

W JEDNEJ CENIE OTRZYMASZ RÓWNIEŻ:

TRACKING
PRZESYŁEK

Aktualizacje przesyłek w czasie rzeczywistym dla Ciebie i Twoich klientów dzięki niestandardowym kodom śledzącym i powiadomieniom wysyłanych przez SMS i Email

USŁUGI I CZASY
DORĘCZEŃ

Dostęp do aktualnych czasów doręczeń, które pozwolą Ci na informowanie o możliwych sposobach i czasie doręczenia klientów sklepu. Dzięki tej funkcjonalności zwiększysz konwersję w swoim sklepie.

WERYFIKACJA
ADRESU

Metody umożliwią prostą walidację adresu wprowadzonego przez klienta względem danych jakie posiadają współpracujący z Tobą przewoźnicy. Dzięki tej funkcji ograniczysz ilość zwrotów, ze względu na błędny adres.

WYCENA
I KOSZTY

Wyceniaj usługi i weryfikuj koszty aby dostawa towaru kosztowała jak najmniej. Dzięki metodom wyceny będziesz mógł kontrolować koszty w szczegółowych raportach dostarczanych przez nasze API.

DOKUMENTY
CELNE

Wysyłasz przesyłki poza Europejski Obszar Ekonomiczny? W naszym API razem z etykietą przewozową pobierzesz również dokumenty celne, które będą towarzyszyć Twojej przesyłce do Odbiorcy.

SPRÓBUJ I BEZPŁATNIE SKORZYSTAJ Z GOTOWYCH KODÓW I ŚRODOWISKA TESTOWEGO

api-shipping-manager-podsumowanie

API SHIPPING MANAGER

STWORZONE DLA DEVELOPERÓW PRZEZ DEVELOPERÓW

Stworzyliśmy API Shipping Manager, ponieważ mieliśmy ten sam ból głowy, który masz Ty. Integracja bezpośrednio z przestarzałymi interfejsami API przewoźników wymaga dużo czasu i jest kosztowna w stworzeniu i utrzymaniu. Do tego, gdy jeszcze planujesz rozwijać swoją sprzedaż w internecie, dostarczenie wiarygodnych danych klientom sklepu jest prawdziwym wyzwaniem dla każdego developera.

GOTOWE KODY, SZYBKA INTEGRACJA

Oferujemy nowoczesne i elastyczne API SOAP i REST, które udostępni Ci wszystkie funkcjonalności oferowane przez przewoźników w jednym miejscu i bez żadnych kłopotów. Wzięliśmy na siebie koszty wdrożenia oraz utrzymania integracji, abyś mógł skupić się na innych, ważniejszych częściach firmy, integrując się raz oraz bez żadnych kosztów.

DOSTĘPNE BIBLIOTEKI

Zacznijmy razem, tu i teraz

Otwórz konto i zacznij korzystać z API Shipping Manager! Setki developerów już korzystają!

PYTANIA? NASZ PRZEDSTAWICIEL ZNA ODPOWIEDŹ
ZADZWOŃ +48 222 952 300