Shipping Manager
profesjonalna integracja
z 23 przewoźnikami w Polsce i Europie

Zobacz prezentację Pobierz wersję próbną

Wysyłaj
korzystając z dowolnego przewoźnika

Shipping Manager jest aktualnie zintegrowany prawie ze wszystkimi przewoźnikami pocztowymi, kurierskimi i z największymi operatorami logistycznymi w Polsce. Od tej pory decyzja o zmianie firmy kurierskiej będzie sprowadzała się tylko do wyboru w ramach oferowanych cen i jakości bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów integracji z nowym lub dodatkowym przewoźnikiem.

POCZTA POLSKA
DPD
DHL EXPRESS
DHL PARCEL
FEDEX
InPost Kurier
InPost PACZKOMATY
UPS
XPRESS COURIERS
STACJA Z PACZKĄ
POCZTEX
GLS
DB SCHENKER
JAS FBG
PEKAES
RABEN
Patron Service
Geis
KEX
PACZKA W RUCHU
OLZA LOGISTIC
DTS
HELLMANN

Korzystanie z wielu przewoźników nie jest łatwe. Można korzystać z wielu bezpłatnych aplikacji kurierów ale tworzenie przesyłek i informacja o doręczeniach stanowi nie lada wyzwanie. W Shipping Manager wystarczy podać dane dostępowe wybranych przewoźników, i z jednego miejsca będziesz mógł generować listy przewozowe 22 przewoźników kurierskich i pocztowych. Od tej pory decyzja o zmianie firmy kurierskiej będzie sprowadzała się tylko do wyboru w ramach oferowanych cen i jakości bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów integracji z nowym lub dodatkowym przewoźnikiem. Wszystko z zasięgu jednego kliknięcia.

zobacz-krotka-prezentacje-co-shipping-manager-moze

Zobacz krótką prezentację co Shipping Manager może dla ciebie zrobić

pobierz-shippingmanager

Zacznijmy razem, tu i teraz

Najlepszym sposobem, aby sprawdzić, czy Shipping Manager jest najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie, jest pobranie bezpłatnej wersji próbnej. Jeśli masz pytania na temat programu, jego wdrożenia, integracji z systemami sprzedażowo-magazynowymi lub jakiekolwiek innej kwestii, prosimy zadzwoń lub napisz. Nasi wysoko wykwalifikowani przedstawiciele są gotowi z odpowiedzią na każde Twoje pytanie.

PYTANIA? NASZ PRZEDSTAWICIEL ZNA ODPOWIEDŹ
ZADZWOŃ +48 222 952 300

Przetestuj
30 dni gratis
shipping-manager-pracuje-juz-dla-ponad-onezerozerozero

SHIPPING MANAGER PRACUJE JUŻ DLA PONAD 1000+ FIRM W POLSCE! SPRAWDŹ I TY!

Pobierz program