DOKUMENTY CELNE
W API

USPRAWNIJ PROCES OBSŁUGI I CZAS
DOSTAWY PRZESYŁEK POZA EEU,
DZIĘKI NASZYM DOKUMENTOM
CELNYM
5gr

ZA PACZKĘ

Wysyłasz towary do odbiorców na całym świecie? Automatycznie pobieraj właściwe dokumenty celne towarzyszące przesyłce z naszej bazy danych i drukuj je w momencie tworzenia etykiet przewozowych dla danego przewoźnika.

Załączając odpowiednie dokumenty celne właściwe dla danego kraju, przyspieszysz również proces celny potrzebny na odprawę towaru przez Urząd Celny. Dzięki temu Twoim kontrahentom pozostanie tylko dokonanie niezbędnych opłat celnych, bez konieczności obsługi skomplikowanych dokumentów celnych.

Doskonałym pomysłem jest również automatyczne wysyłanie dokumentów celnych wraz z fakturą za towar do Odbiorców w wiadomości mailowej, już na etapie tworzenia etykiety przewozowej.

Nasze proste rozwiązanie obsługi dokumentów celnych, które sprawią, że Twój kontrahent będzie miał mniej pracy przy obsłudze dokumentów celnych i będzie bardziej zadowolony ze współpracy z Twoją firmą!

W JEDNEJ CENIE OTRZYMASZ RÓWNIEŻ:

ETYKIETY

Aktualizacje przesyłek w czasie rzeczywistym dla Ciebie i Twoich klientów dzięki niestandardowym kodom śledzącym i powiadomieniom wysyłanych przez SMS i Email

TRACKING
PRZESYŁEK

Aktualizacje przesyłek w czasie rzeczywistym dla Ciebie i Twoich klientów dzięki niestandardowym kodom śledzącym i powiadomieniom wysyłanych przez SMS i Email

USŁUGI I CZASY
DORĘCZEŃ

Dostęp do aktualnych czasów doręczeń, które pozwolą Ci na informowanie o możliwych sposobach i czasie doręczenia klientów sklepu. Dzięki tej funkcjonalności zwiększysz konwersję w swoim sklepie.

WERYFIKACJA
ADRESU

Metody umożliwią prostą walidację adresu wprowadzonego przez klienta względem danych jakie posiadają współpracujący z Tobą przewoźnicy. Dzięki tej funkcji ograniczysz ilość zwrotów, ze względu na błędny adres.

WYCENA
I KOSZTY

Wyceniaj usługi i weryfikuj koszty aby dostawa towaru kosztowała jak najmniej. Dzięki metodom wyceny będziesz mógł kontrolować koszty w szczegółowych raportach dostarczanych przez nasze API.

SPRÓBUJ I BEZPŁATNIE SKORZYSTAJ Z GOTOWYCH KODÓW I ŚRODOWISKA TESTOWEGO

api-shipping-manager-podsumowanie

API SHIPPING MANAGER

STWORZONE DLA DEVELOPERÓW PRZEZ DEVELOPERÓW

Stworzyliśmy API Shipping Manager, ponieważ mieliśmy ten sam ból głowy, który masz Ty. Integracja bezpośrednio z przestarzałymi interfejsami API przewoźników wymaga dużo czasu i jest kosztowna w stworzeniu i utrzymaniu. Do tego, gdy jeszcze planujesz rozwijać swoją sprzedaż w internecie, dostarczenie wiarygodnych danych klientom sklepu jest prawdziwym wyzwaniem dla każdego developera.

GOTOWE KODY, SZYBKA INTEGRACJA

Oferujemy nowoczesne i elastyczne API SOAP i REST, które udostępni Ci wszystkie funkcjonalności oferowane przez przewoźników w jednym miejscu i bez żadnych kłopotów. Wzięliśmy na siebie koszty wdrożenia oraz utrzymania integracji, abyś mógł skupić się na innych, ważniejszych częściach firmy, integrując się raz oraz bez żadnych kosztów.

DOSTĘPNE BIBLIOTEKI

Zacznijmy razem, tu i teraz

Otwórz konto i zacznij korzystać z API Shipping Manager! Setki developerów już korzystają!

PYTANIA? NASZ PRZEDSTAWICIEL ZNA ODPOWIEDŹ
ZADZWOŃ +48 222 952 300