Zakup programu Shipping Manager

Dla klientów firmy BMCG SOFTWARE Sp. z o.o. program oferowany jest bezpłatnie w wersji BASIC, oraz PROFESSIONAL. W każdej chwili istnieje możliwość rozszerzenia zakresu funkcjonalności o dodatkowe raporty, system tworzenia wzorców wydruków jak również powiadomień email i SMS do odbiorców przesyłek lub indywidualnych integracji z zewnętrznymi bazami danych.
Program można zakupić:
bezpośrednio na naszej stronie BMCG – w tym celu kliknij tutaj. Wystarczy wypełnić formularz zamówieniowy, wysłać go, dokonać płatności oraz pobrać program razem z kluczem licencji przesłanym w wiadomości email w potwierdzeniu dokonania transakcji.
u Przedstawiciela Handlowego – rozwiązanie dla klientów firmy dostarczane na zewnętrznym nośniku danych (płyta DVD). Po podpisaniu umowy handlowej (subskrypcja abonamentowa, miesięczna) lub opłaceniu zamówienia (subskrypcja roczna) klucz licencji wysyłany jest wiadomości email w potwierdzeniu dokonania transakcji.

Zakup programu Shipping Manager 1.0 w wersji ENTERPRISE z dodatkowymi rozszerzeniami uwględniajacymi indywidualne oczekiwania możliwy jest wyłączenie w subskrypcji abonamentowej, miesięcznej po podpisaniu umowy handlowej.
Wersja ENTERPRISE obejmuje rozszerzenia do wersji PROFESSIONAL. W przypadku zainteresowania rozszerzonymi funkcjonalnościami programu Shipping Manager należy skontaktować się Przedstawicielem Handlowym lub Biurem Obsługi Klienta pod numerem telefonu: 222 951 300, adresem email: obsługaklienta@bmcg.pl lub wypełniając formularz kontaktowy dostępny tutaj.