12 lipca 2019 Przemek Jarosz

Nowa wersja Shipping Manager 1.112

Nowa wersja Shipping Manager

W ramach aktualizacji programu do wersji 1.112 dokonaliśmy wielu zmian funkcjonalnych, które wpłyna na poprawę działania programu Shipping Manager 1.0. Zachęcamy do dokania aktualizacji!

  1. W nowej wersji dodaliśmy nowego przewoźnika DTS, świadczącego specjalistyczne usługi kurierskie w serwisie krajowym w szczególności dla przesyłek niestandardowych oraz gabarytowych.
  2. W modułach Import danych oraz Przesyłki dodaliśmy ikony informujące o najważniejszych parametrach zamówienia oraz przesyłki, w tym w szczególności w zakresie wyliczania wagi rzeczystej lub gabarytowej wysyłanych paczek.
  3. W modułach Import danych, Przesyłki oraz Monitoring dodaliśmy funkcje tworzenia niepowiązanych przesyłek zwrotnych na bazie istniejących danych wraz z funkcją drukowania etykiet przewozowych oraz zamówienia odbioru przesyłki. Po utworzeniu przesyłki zwrotnej użytkownik ustawiony jest jako Odbiorca przesyłki (z danych z profilu SM).
  4. Dla przewoźnika InPost Paczkomaty dodaliśmy obsługę zamówienia odbiorów przesyłek.
  5. Dla przewoźnika InPost dodaliśmy nową integracje z API ShipX umożliwiającą korzystanie z usług Mini Paczka InPost oraz Allegro Kurier InPost dostępnych jako opcja dostawy w serwisie Allegro.pl
  6. W integracji z systemem Subiekt GT dodaliśmy opcje konfiguracyjne umożliwiające przypisanie przewoźnika ze względu na ustawienia dokumentów ze względu na kraj dostawy do którego mozna dopisać wskazanego przewoźnika oraz szablon jak również ustawienia produktów w polach własnych (numer) – przewoźnik – szablon.

W wyniku powyższych ustawień konfiguracyjnych dla SubiektGT dane pobierane z dokumentów lub kartoek towarów będą automatycznie rozdzielać  i przypisywać przewoźników ze względu na kraj dostawy lub parametry produktu.

  1. W szczegółach towarów importowanych z platform sklepowych dodaliśmy link do karty produktu w sklepie internetowym.
  2. Poprawiliśmy sposób obsługi błędnych danych wyświetlanych w polach formularzy uniemożliwiających obsługę przesyłek
  3. Poprawiliśmy sposób obsługi cenników oraz algorytmu kalkulacji kosztów doręczenia przesyłki.
Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,