29 marca 2018 Przemek Jarosz

Nowa wersja Shipping Manager 1.68

Nowa wersja Shipping Manager

 

Dziś opublikowaliśmy nową wersję Shipping Manager w wersji 1.68. Dokonaj aktualizacji programu, aby móc korzystać z najnowszych funkcji i ważnych aktualizacji poprawiających stabilność działania programu.

W nowej odsłonie Shipping Manager wersja 1.68  dokonaliśmy następujących zmian:

Funkcjonalności:

W module Przesyłek dodaliśmy dodatkowy checkbox oznaczający informacje dla przewoźników, że wymiary określonej paczki są niestandardowe.  Jego zaznaczenie spowoduje brak konieczności wpisywania wymiarów przesyłek w poszczególnych polach formularza przesyłki. Funkcjonalność “Paczka niestandardowa” jest akceptowany i działa dla przewoźników: InPost,  DHL, FedEx oraz Patron Service.

Integracje

W ramach integracji z Pocztą Polską dokonaliśmy zmian w sposobie wskazywania placówek przewoźnika w przypadku przesyłek z opcja doręczenia do punktu (placówki pocztowej, stacji Orlen). Zmiana dotyczy przesyłek importowanych z systemu Allegro.

W ramach integracji z systemem Allegro dokonaliśmy zmian w sposobie przenoszenia danych do opisu umieszczanego na etykietach przewozowych  przewoźników. Aktualnie w opisi pojawiają się Nick Allegro kupującego, ID aukcji oraz tytuł aukcji – przedmiotu. Nalezy pamietać, iz różni przewoźnicy stosują różne, dopuszczalne długości znaków w opisach. W przypadku UPS jest to 50 znaków, w przypadku DPD tylko 30 znaków w opisie.

W ramach integracji z systemami magazynowo sprzedażowymi, zmieniliśmy sposób doboru importowanych z kartotek towarowych wag.W przypadku, gdy waga w kartotece towaru wynosi 0, wówczas Shipping Manager nadpisuje wagę z szablonu lub o ile jest podłączona waga, zaci zaciąga rzeczywiste wagi paczki w momencie drukowania listu przewozowego w module Przesyłki. jest to moment wysłania danych do przewoźnika i rejestracji listu w jego systemie

1.68 (27/03/2018)

 

Tagi: , , , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *